wtorek, 11 czerwca 2013

Oh, hai!

Cała masa się tego tworzy, wiem. Tysiące blogów o kosmetykach, stylizacjach, fryzurach, tamponach i problemem bo się paznokieć złamał. Może ten będzie trochę inny, oczywiście o ile mi nie odbije do łba. Znowu...

Podobno coś tam wiem. I podobno dobrze by było, żebym się tą wiedzą podzieliła. No a moje tony kosmetyków na biurku, które swą ilością przerażają odważnych przybyszy...myślę, że dobrze by było napisać o nich coś od siebie :)

Więc- witaj blogu, zobaczymy jak się nam będzie współpracowało... :)

Coś o mnie:


Dominika, rocznik 94. Nie jestem słodka ani miła, nie pragnę pokoju na świecie. Jakoś przetrwałam-między innymi za pomocą sarkazmu- przez liceum pełne kretyńskich osób. Główne zainteresowania- motoryzacja i kosmetyki. Jestem uzależniona od soku pomarańczowego. Podobno jak się uśmiecham to robią mi sie słodkie dołeczki.

Jak ogarnę jak to działa, jak zdecyduję się na jakiś kosmetyk, a najważniejsze- jak mi sie zachce to stworzę nowy post. Czary-mary!

Baj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz