Długo zastawiałam się o czym napisać pierwszą recenzję. Coś niezastąpionego, ulubiony kosmetyk, najnowsza zdobycz czy coś losowo wybrane? Postanowiłam napisać o czymś co wiele razy uratowało moje usta.
Nivea SOS Lip Repair
-cena- z tego co pamiętam ok 10 zł
-działanie: już po pierwszym użyciu poczułam ulgę, na następny dzień stan ust zdecydowanie się poprawił, po 3 dniach nie dość że nie było śladu po suchych skórkach i rankach to były miękkie, gładkie i kuszące ;)
-zawiera mentol, który w bardzo przyjemny sposób chłodzi usta
-jest to balsam, który szybko ucieka z ust, trzeba co jakiś czas poprawiać.
Uratował wiele razy moje usta i z pewnością jeszcze kilkanaście razy to zrobi ;)



Chyba muszę spróbować tego balsamu, zwłaszcza w zimie mam problemy z ustami. :) Fajna recenzja!
OdpowiedzUsuń